| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

ANKIETA Drukuj Email
czwartek, 25 maja 2023 00:00

herb maly

ANKIETA - Strategia Rozwoju Gminy Świdwin na lata 2024-2032- kwestionariusz ankiety internetowej

Szanowni Państwo,

Gmina Świdwin przystąpiła do opracowania Strategii Rozwoju Gminy Świdwin na lata 2024-2034. Jednym z elementów tego dokumentu jest diagnoza potrzeb mieszkańców, charakterystyka ich problemów oraz opinia na temat kierunków rozwoju Gminy. W związku   z czym, zwracamy się z prośbą o wypełnienie poniższej ankiety w terminie do 30 czerwca bieżącego roku.

Zawiera ona kilka pytań oraz metryczkę. Jej wypełnienie zajmie nie więcej niż około 5 minut. Ankieta jest anonimowa, a odpowiedzi posłużą w procesie formułowania celów rozwoju i wyboru obszarów priorytetowych.

Zależy nam, aby mieszkańcy skorzystali z szansy i okazji wypowiedzenia się w tak ważnych zagadnieniach, jakimi są kierunki rozwoju i przedsięwzięcia realizowane na terenie Gminy. Chcielibyśmy, aby dokumenty planistyczne tj.: Strategia Rozwoju Gminy Świdwin były naszym wspólnym dziełem, w którym każdy mieszkaniec ma swój udział i w którym odnajduje swoje potrzeby.

- kwestionariusz ankiety Internetowej znajduje się w poniższym linku:

https://www.webankieta.pl/ankieta/942144/ankieta-strategia-rozwoju-gminy-swidwin-na-lata-2024-2032.html

Ankiety dostępne są również w wersji papierowej w Urzędzie Gminy Świdwin, Plac Konstytucji 3 Maja 1 (pokój nr 56 b) oraz w Centrum Usług Społecznych ul. Kościuszki 15, 78-300 Świdwin (sekretariat). Wersja papierowa ankiety dostępna będzie również w świetlicach gminnych i Klubach Seniora.
Zachęcamy do udziału w badaniu.