| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Centrum Usług Społecznych w Gminie Świdwin Drukuj Email
piątek, 19 maja 2023 09:00

Ogłoszenie - terapeuta rodzinny

 

 Na plakacie na fioletowym  tle  umieszczona jest informacja, Centrum Usług Społecznych w Gminie Świdwin proponuje mieszkańcom gminy konsultacje z terapeutą rodzinnym, Panią Magdaleną Wendorf-Rogaczewską w dniu 23.05.2023r./wtorek/. Osoby zainteresowane zachęcamy do kontaktu z pracownikami CUS - osobiście w siedzibie Centrum, Świdwin ul. Kościuszki 15, pok. nr 1, bądź pod nr tel. 94 365 20 58 Wsparcie oferowane w ramach projektu nr POWR.02.08.00-00-0061/20, pt. „Utworzenie Centrum  Usług  Społecznych  w  Gminie  Świdwin” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020, oś priorytetowa II. Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji, Działanie 2.8 Rozwój usług społecznych świadczonych w środowisku lokalnym. U góry tekstu znajdują się znaki unijne to jest Fundusze Europejskie flaga Rzeczpospolitej Polska i Unii Europejskiej. Poniżej treść ogłoszenia a po lewej stronie zdjęcie grupy osób splatających razem dłonie. Na plakacie w kilku miejscach umieszczone są grafiki w linie kolorze białym przedstawiające ułożone w rzędzie kwadraty.