| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Centrum Usług Społecznych w Gminie Świdwin Drukuj Email
piątek, 02 czerwca 2023 00:00

Ogłoszenie - zajęcia z języka angielskiego.

 

 Na plakacie znajduje się informacja, treści Centrum Usług Społecznych w Gminie Świdwin we współpracy ze Stowarzyszeniem "Przyjaciele Szkoły w Oparznie" zachęca młodszych mieszkańców gminy do wzbogacania umiejętności językowych wraz z Panią Różą Tabaszewską. Zajęcia z języka angielskiego będą odbywały się w godzinach 16:30-18:30 od 16:30 dzieci do 6 r.ż. od 17:30 dzieci powyżej 6 r.ż. według harmonogramu : Szkoła Podstawowa Bierzwnica - 05.06.2023r. Świetlica Krosino- 06.06.2023r. Szkoła Podstawowa Oparzno- 07.06.2023r. Wsparcie oferowane w ramach projektu nr POWR.02.08.00-00-0061/20, pt. „Utworzenie Centrum  Usług  Społecznych  w  Gminie  Świdwin” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020, oś priorytetowa II. Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji, Działanie 2.8 Rozwój usług społecznych świadczonych w środowisku lokalnym. U góry tekstu znajdują się znaki unijne to jest Fundusze Europejskie flaga Rzeczpospolitej Polska i Unii Europejskiej, logo Centrum Usług Społecznych w Gminie Świdwin oraz herb Urzędu Gminy Świdwin. Treść ogłoszenia znajduje się na różowym tle. U dołu plakatu znajdują się grafiki przedstawiające po prawej i po lewej stronie,  pionowe napisy w języku angielskim Learn i English  gdzie na różnych wysokościach umieszczone są grafiki dzieci w rożnych pozach : z założonymi tornistrami na plecach, czytające książkę i stojący na rękach.  Pośrodku znajduje się grafika przedstawiająca leżące i stojące książki oraz domek a na nich w rożnych miejscach umieszczone są dzieci czytające książki.