| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Budowa stacji uzdatniania wody Drukuj Email
piątek, 16 czerwca 2023 07:46

Budowa stacji uzdatniania wody z ujęciem zasilającej miejscowości Rusinowo, Bełtno i Osowo oraz budowa sieci wodociągowej z przyłączami w m. Osowo

354806536 1023307875342700

W dniu 16 czerwca 2023r. Gminny Zakład Usług Komunalnych w Świdwinie reprezentowany przez Prezesa Pana Rafała Terleckiego w obecności Pana Kazimierza Lechockiego Wójta Gminy Świdwin zawarł umowę z firmą FHU ,,Krzyś” Krzysztof Wiśniewski na realizację inwestycji pn.: „Budowa stacji uzdatniania wody z ujęciem zasilającej miejscowości Rusinowo, Bełtno i Osowo oraz budowa sieci wodociągowej z przyłączami w m. Osowo”. Wartość umowy 3 936 000,00 zł
Zadanie jest realizowane w ramach przyznanego dofinansowania na operacje typu "Gospodarka wodno - ściekowa" w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020