| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Dyrektorzy szkół Drukuj Email
środa, 28 czerwca 2023 07:07

DYREKTORKI

W wyniku przeprowadzonych trzech postępowań konkursowych powołana przez Wójta Gminy Świdwin komisja wyłoniła trzech kandydatów na dyrektorów szkół gminnych. Zgodnie z zarządzeniem Wójta Gminy Świdwin kandydatom Pani Marcie Jalowskiej, Pani Danucie Bywalec i Pani Róży Tabaszewskiej powierzono funkcję dyrektorów szkół:

w Publicznej Szkole Podstawowej w Bierzwnicy Pani Marcie Jalowskiej,

w Publicznej Szkole Podstawowej im. Ziemi Świdwińskiej Pani Danucie Bywalec,

w Publicznej Szkole Podstawowej w Oparznie Pani Róży Tabaszewskiej

na kadencję 01.09.2023 do 31.08.2028. Wójt Gminy Świdwin Pan Kazimierz Lechocki wraz z Zastępca Wójta Panem Tomaszem Waszczykiem, Sekretarzem Gminy Panem Sebastianem Basiejko i Skarbnikiem Gminy Panią Renatą Kamińską złożyli serdeczne gratulacje i wyrazy uznania.