| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Zakończenie roku szkolnego 2022/2023 Drukuj Email
wtorek, 27 czerwca 2023 10:38

001

 

Mamy za sobą 10 wyjątkowych miesięcy, podczas których przyswoiliście ogromną dawkę wiedzy. Już w piątek 23 czerwca, uczniowie i nauczyciele pożegnali rok szkolny 2022/2023. Wójt Gminy Świdwin Pan Kazimierz Lechocki wraz z Zastępcą Wójta Panem Tomaszem Waszczykiem Sekretarzem Gminy Panem Sebastianem Basiejko oraz Skarbnik Gminy Panią Renata Kamińską, złożyli życzenia i

 

gratulacje

 

oraz podziękowania uczniom i nauczycielom za wspólny rok szkolny w Publicznych Szkołach Podstawowych w Gminie Świdwin. Wójt Gminy Pan Kazimierz Lechocki wręczył listy gratulacyjne i nagrody uczniom z najwyższą średnią w Publicznej Szkole Podstawowej im Ziemi Świdwińskiej w Lekowie dla Zofii Bożek oraz Mateusza Wiśniewskiego, w Publicznej Szkole Podstawowej w Bierzwnicy dla Zofii Burnos oraz Zuzanny Szewczak, w Publicznej Szkole Podstawowej w Oparznie dla Michaliny Tabaszewskiej oraz Izabeli Walus.

 

Wójt Gminy także podziękował za wieloletnie zaangażowanie w edukację, składając wyrazy szczególnego szacunku i uznania za długoletnią pracę opiekuńczo – wychowawczo – dydaktyczną, nauczycielom którzy przeszli na emeryturę, Pani Małgorzacie Słowik za 41 lat pracy oraz Pani Dorocie Piotrowskiej za 38 lat pracy. Jeszcze raz Dziękujemy Wam drogie Panie za wyrozumiałość, za doświadczenie i profesjonalizm, za każde słowo, życiową mądrość i otwarte serce, życzymy aby dalsze lata upływały w zdrowiu, szczęściu i spokoju, aby wszystkie plany i marzenia spełniły się właśnie teraz, aby znalazły Panie czas dla siebie, czas na realizację swoich pasji. Drodzy nauczyciele, na ten radosny czas wakacji, życzymy Wam udanego wypoczynku, a wy drodzy uczniowie cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Wracajcie wypoczęci, w doskonałych humorach, gotowi do nowych wyzwań dni codziennych w nowym roku szkolnym 2023/2024.