| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Ogłoszenie Klub Rodzica Drukuj Email
piątek, 14 lipca 2023 10:24

Ogłoszenie Klub Rodzica lipiec

Na plakacie na kolorowych pasach widnieje treść ogłoszenia. Na różowym informacja, iż Centrum Usług Społecznych w Gminie Świdwin zaprasza na spotkania w Klubie Rodzica. Na miętowym informacja : Poniedziałek 24 lipca - Świetlica wiejska Łąkowo w godz. 11:00-13:30 Świetlica wiejska Klępczewo w godz. 14:00-16:00 Na żółtym Piątek 28 lipca - świetlica wiejska Ząbrowo w godz. 11:00-13:30 Świetlica wiejska w Oparznie w godz. 14:00-16:00. Na pasie z kolorze brzoskwiniowym Zajęcia prowadzi terapeuta, Pani Monika Jackowska. Pasy z treścią ogłoszenia znajdują się na beżowym tle. Pasy ułożone są ukośnie względem siebie a pomiędzy nimi znajdują się grafiki przedstawiające kolorowe słońce, ojca z dzieckiem na ramionach, rodziców bawiących się z małym dzieckiem, ojca podrzucającego do góry małego synka oraz grafika kobiety ze wskaźnikiem w ręku wskazująca zdjęcie wykonane podczas jednego ze spotkań Klubu Rodzica. Na plakacie umieszczone są również, grafiki przedstawiające kolorowe okręgi.
Wsparcie oferowane w ramach projektu nr POWR.02.08.00-00-0061/20, pt. „Utworzenie Centrum Usług Społecznych w Gminie Świdwin” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020, oś priorytetowa II. Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji, Działanie 2.8 Rozwój usług społecznych świadczonych w środowisku lokalnym.
U góry plakatu znajdują się znaki unijne to jest Fundusze Europejskie flaga Rzeczpospolitej Polska i Unii Europejskiej, raz herb Urzędu Gminy Świdwin. Logo Centrum Usług Społecznych w Gminie Świdwin