| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Centrum Usług Społecznych w Gminie Świdwin Drukuj Email
poniedziałek, 07 sierpnia 2023 00:00

Ogłoszenie - bezpłatne konsultacje z psychologiem.

 

 Na plakacie na błękitnym tle widnieje informacja, iz Centrum Usług Społecznych w Gminie Świdwin w najbliższy piątek, 11 sierpnia zaprasza na bezpłatne konsultacje z psychologiem, Jackiem Pawłowskim. U góry tekstu znajdują się znaki unijne to jest Fundusze Europejskie flaga Rzeczpospolitej Polska i Unii Europejskiej,  logo Centrum Usług Społecznych w Gminie Świdwin oraz herb Urzędu Gminy Świdwin. Poniżej umieszczone są napisy o treści Czy Ty lub ktoś kogo znasz potrzebujecie pomocy psychologicznej? Możemy pomóc! Obok znajduje się grafika przedstawiająca mężczyznę uwięzionego w gruzach i dłonie, które pomagają mu się z nich wydostać. U dołu znajduje się informacja,iż zapraszamy do kontaktu a poniżej grafika przedstawiająca strzałkę skierowaną na otwarte drzwi z napisem pokój numer 1, a dalej adres CUS Świdwin ul. Kościuszki 15. poniżej grafika słuchawki telefonicznej i dymka rozmowy a obok numery telefonów do kontaktu : 94 365 20 58 ; 534 754 381. Obok po prawej stronie znajduje się grafika przedstawiająca przecinające się pod kątem prostym podwójne linie. Wsparcie oferowane w ramach projektu nr POWR.02.08.00-00-0061/20, pt. „Utworzenie Centrum Usług Społecznych w Gminie Świdwin” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020, oś priorytetowa II. Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji, Działanie 2.8 Rozwój usług społecznych świadczonych w środowisku lokalnym.