| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Czyste Powietrze Drukuj Email
wtorek, 22 sierpnia 2023 11:06

czyste powietrze

Program czyste powietrze to pierwszy ogólnopolski program służący poprawie jakości powietrza i polepszeniu efektywności energetycznej budynków jednorodzinnych. W dniu 21 sierpnia odbyło się spotkanie sołtysów z Gminy Świdwin i Powiatu Świdwińskiego z Panią Małgorzatą Golińską - Sekretarzem Stanu w Ministerstwie Klimatu i Środowiska oraz Panem Pawłem Mirowskim – Pełnomocnikiem Prezesa Rady Ministrów do spraw programu „Czyste Powietrze” i efektywności energetycznej budynków, Zastępcą Prezesa Zarządu Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Panem Markiem Suboczem Prezesem Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie. W spotkaniu uczestniczyli także włodarze Gmin: Wójt Gminy Świdwin Pan Kazimierz Lechocki, Burmistrz Miasta Świdwina Pan Piotr Feliński, Wójt Gminy Brzeżno Pan Sławomir Koruc. Spotkanie dotyczyło nt. inicjatywy „Sołtys – Ambasador Programu Czyste Powietrze”.

IMG 6419

IMG 6454