| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Granty PPGR Drukuj Email
poniedziałek, 28 sierpnia 2023 08:23

pgr

DRODZY MIESZKAŃCY GMINY ŚWIDWIN – Beneficjenci projektu „Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR” .

Przypominamy, iż do 10.10.2023 roku należy złożyć oświadczenia dotyczące posiadanych laptopów otrzymanych z grantu PGR. Oświadczenia należy składać osobiście w pokoju nr 56 b Urzędu Gminy Świdwin, lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Oświadczenia wraz z Zarządzeniem nr IZP/68/2022 Wójta Gminy Świdwin z dnia 07.09.2022 r. w sprawie procedury monitorowania utrzymania efektów projektu grantowego dostępne są linkiem http://ug.swidwin.ibip.pl/public/getFile?id=406300