| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Wyniki szóstej edycji Rządowego Funduszu Polski Ład Drukuj Email
wtorek, 19 września 2023 08:08

Wyniki szóstej edycji Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych (Edycja szósta – PGR).

Jest nam kolejny raz niezmiernie miło poinformować, że Gmina Świdwin uzyskała dofinansowanie, tym razem w wysokości 1.960.000,00 PLN w ramach VI edycji Rządowego Program Inwestycji Strategicznych, który był skierowany do gmin i powiatów, w których funkcjonowały tzw. PGR-y. Dzięki rządowemu dofinansowaniu Gmina Świdwin zrealizuje przedsięwzięcie pn.: „Przebudowa (modernizacja) istniejącej oczyszczalni ścieków z lokalizacją na działce nr 9/105 położonej w miejscowości Klępczewo, gmina Świdwin.” Bezzwrotne dofinansowanie wyniesie 98 procent wartości inwestycji. Realizacja przedsięwzięcia przyczyni się do poprawy jakości życia mieszkańców.

lad