| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Ślubowanie Pierwszej Klasy w PSP w Lekowie Drukuj Email
poniedziałek, 13 listopada 2023 08:08

001

Wójt Gminy Świdwin Pan Kazimierz Lechocki oraz Zastępca Wójta Gminy Świdwin Pan Tomasz Waszczyk złożyli życzenia i gratulacje a także wręczyli upominki uczniom pierwszej klasy Publicznej Szkoły Podstawowej im. Ziemi Świdwińskiej w Lekowie, podczas Ślubowania Pierwszych Klas i pasowania na ucznia.

Pasowanie na ucznia to ważna uroczystość dla każdego pierwszaka.

Dyrektor Szkoły Pani Danuta Bywalec pasowała wszystkich pierwszoklasistów na ucznia, uczniowie klas pierwszych zostali włączeni w poczet społeczności uczniowskiej. Ślubowanie odbyło się według scenariusza opracowanego przez nauczyciela odpowiedzialnego za uroczystość, wychowawcę klasy pierwszej Panią Joannę Pawelec. Serdecznie gratulujemy!