| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Podpisanie umowy o wsparcie z PROW 2014-2020. Drukuj Email
piątek, 27 stycznia 2023 11:46

IMG 1718186945135

W dniu dzisiejszym w siedzibie Gminy Świdwin podpisano umowę na wsparcie zadania pn. "Budowa stacji uzdatniania wody z ujęciem, zasilającej miejscowości Rusinowo, Bełtno i Osowo oraz budowa sieci wodociągowej z przyłączeniami w m. Osowo" Inwestycja w kwocie 3 375 527 zł  w całości finansowana jest ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich (EFRROW) w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich (PROW) na lata 2014-2020, poddziałania "Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszelkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzaniu energii." Sygnatariuszami umowy byli Wicemarszałek Województwa Zachodniopomorskiego Tomasz Sobieraj, Członkini Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego Anna Bańkowska oraz Prezes Gminnego Zakładu Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Świdwinie Rafał Terlecki.

1