| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Zakończenie Roku Szkolnego 2023/2024 Drukuj Email
piątek, 28 czerwca 2024 13:09

1

Zakończenie Roku Szkolnego 2023/2024 to ostatni dzień szkoły, w którym dzieci i młodzież odebrają swoje świadectwa i nagrody. W Gminie Świdwin, w Publicznych Szkołach Podstawowych w Lekowie w Bierzwnicy i Oparznie, w imieniu Wójta Gminy Świdwin Pana Kazimierza Lechockiego, listy gratulacyjne oraz nagrody wręczyli:
Zastępca Wójta Pan Tomasz Waszczyk i Sekretarz Gminy Pan Sebastian Basiejko, a także Dyrektor PSP w Lekowie Pani Danuta Bywalec, Dyrektor PSP w Bierzwnicy Pani Marta Jalowska, Dyrektor PSP w Oparznie Pani Róża Tabaszewska.
Nagrodzeni


PSP im. Ziemi Świdwińskiej w Lekowie:
Inga Machnio z najwyższą średnią ocen 6.0 i 100% frekfencja.
Milena Szczurko -średnia ocen 5.50.
Karolina Ciećko -średnia ocen 5.35.
PSP w Bierzwnicy:
Zuzanna Malinowska -średnia ocen 5.75.
Filip Korkosz -średnia ocen 4.88.
PSP w Oparznie:
Fabian Wasylew -średnia ocen 5.27.
Katarzyna Stasiak -średnia ocen 5.11.
Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy bezpiecznych i miłych wakacji , a wam nauczyciele dużo odpoczynku i siły do dalszej pracy w nowym Roku Szkolnym 2024/25.

Bierwnica

.

inga

.

zdj z oparzna klasa