| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Gminny Przegląd Teatrów Drukuj Email
piątek, 28 czerwca 2024 13:44

Bierzwnica

Gminny Przegląd Teatrów.
W Publicznej Szkole w Bierzwnicy odbył się VI Gminny
Przegląd Teatrów. Statuetkę przechodnią otrzymała Publiczna Szkoła Podstawowa im . Ziemi Świdwińskiej w Lekowie i prawo do przygotowania przeglądu w przyszłym roku szkolnym. W imieniu Wójta Gminy Świdwin upominki wręczyła Skarbnik Gminy Pani Renata Kamińska. Statuetki, które zostały przygotowane i wydrukowane na drukarce w 3D przez PSP w Bierzwnicy , dla wszystkich zespołów wręczyła Dyrektor PSP w Bierzwnicy Pani Marta Jalowska. Jury składzie : Barbara Kolasińska, Lidia Klaczyńska, Ewelina Królak, Krystyna Wojdyło, przyznało poszczególne miejsca w poszczególnych kategoriach:
Kategoria klasy 1-3:
I m-Teatr ,,Bajkoludki'' z PSP w Oparznie,
II m-Teatr ,,To my'' Teatr z PSP w Bierzwnicy,
Kategoria klasy 4-6:
1 m-Teatr PSP w Lekowie
2 m- ,,Teatr to my'' z PSP w Bierzwnicy. Najlepszą aktorką została Inga Machnio a najlepszym aktorem Aleksander Bialik.
Gościnnie wystąpił Teatr Rodzice z PSP w Oparzna z przedstawieniem ,,Trzy Świnki''.
Podziękowania za przygotowanie młodych aktorów do występów kierujemy do nauczycieli i rodziców. Wszystkim serdecznie gratulujemy i do zobaczenia za rok w Lekowie.

.

inga

.

Laureaci

.

lekowo

.

olek

.

zdjęcie teatr