| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Informacja o wynikach konsultacji społecznych rocznego programu współpracy pomiędzy Gminą Świdwin a organizacjami pozarządowymi na 2015 rok Drukuj Email
wtorek, 21 października 2014 12:47

 

Informacja o wynikach konsultacji społecznych rocznego programu współpracy pomiędzy Gminą Świdwin a organizacjami pozarządowymi na 2015 rok

 

Na podstawie art. 6 zarządzenia OKZiS/75/2014 Wójta Gminy Świdwin z dnia 9 października 2014r. Gmina Świdwin podaje do publicznej wiadomości wyniki konsultacji społecznych projektu uchwały w sprawie uchwalenia rocznego programu współpracy pomiędzy Gminą Świdwin a organizacjami pozarządowymi i podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2015 rok.

 

Konsultacje były prowadzone w terminie od 10 do 20 października 2014r. i miały na celu pozyskanie uwag i opinii na temat projektu ww. uchwały.

 

Informacja o konsultacjach wraz z projektem przedmiotowej uchwały umieszczona była na stronie internetowej gminy Świdwin, w Biuletynie Informacji Publicznej i na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy Świdwin.

 

Uwagi i opinie do przedmiotowego projektu, sporządzone w formie pisemnej, można było składać w terminie do 20 października br. w sekretariacie Urzędu Gminy Świdwin lub przesłać na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Podsumowanie konsultacji:

Do dnia 20 października 2014r. na wskazany wyżej adres e-mail wpłynęła jedna uwaga dotycząca projektu przedmiotowej uchwały, nadesłana przez przedstawiciela Stowarzyszenia na rzecz Rozwoju Sołectw Niemierzyno i Kłodzino "Z Tradycją w Przyszłość".

 

herb

 

            Na podstawie art. 6 zarządzenia OKZiS/75/2014 Wójta Gminy Świdwin                                   z dnia 9 października 2014r. Gmina Świdwin podaje do publicznej wiadomości wyniki konsultacji społecznych projektu uchwały w sprawie uchwalenia rocznego programu współpracy pomiędzy Gminą Świdwin a organizacjami pozarządowymi  i podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2015 rok.

 

Konsultacje były prowadzone w terminie od 10  do 20 października 2014r. i miały na celu pozyskanie uwag i opinii na temat projektu ww. uchwały.

 

Informacja o konsultacjach wraz z projektem przedmiotowej uchwały umieszczona była                   na stronie internetowej gminy Świdwin, w Biuletynie Informacji Publicznej i na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy Świdwin.

 

Uwagi i opinie do przedmiotowego projektu, sporządzone w formie pisemnej, można było składać w terminie do 20 października br. w sekretariacie Urzędu Gminy Świdwin lub przesłać na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

Podsumowanie konsultacji:

 

Do dnia 20 października 2014r. na wskazany wyżej adres e-mail wpłynęła jedna uwaga dotycząca projektu przedmiotowej uchwały, nadesłana przez przedstawiciela Stowarzyszenia na rzecz Rozwoju Sołectw Niemierzyno i Kłodzino "Z Tradycją w Przyszłość".