| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Mistrzostwa Cieszeniewa w tenisie stołowym Drukuj Email
piątek, 30 stycznia 2015 13:40

 

Mistrzostwa Cieszeniewa w tenisie stołowymW sobotę, 24 stycznia br., w świetlicy w Cieszeniewie, już po raz jedenasty został zorganizowany turniej tenisa stołowego zwany Mistrzostwami Cieszeniewa. Organizatorzy zawodów: Tomasz Martul - radny gminy Świdwin, Jerzy Fotyga - sołtys Cieszeniewa oraz Sebastian Basiejko i Małgorzata Barańska z urzędu gminy Świdwin czuwali nad sprawnym przebiegiem imprezy. Co najważniejsze, nie zawiedli uczestnicy, którzy dość licznie przybyli w tym dniu do świetlicy. Turniej rozegrano w czterech kategoriach wiekowych: kobiet open, chłopców szkoły podstawowe (rocznik 2002 i młodsi), mężczyzn do lat 18 i powyżej 18 lat.

Zwycięzcy turnieju otrzymali pamiątkowe puchary oraz dyplomy ufundowane przez Wójta gminy Świdwin Kazimierza Lechockiego, który kibicował wszystkim zawodnikom. Tomasz Martul zadbał o słodki poczęstunek dla wszystkich uczestników.

 

Klasyfikacja końcowa zawodów :


Kategoria chłopcy szkoły podstawowe:
I m – Jakub Barański
II – Dominik Misztal
III – Adrian Gąsiorowski
IV – Aleks Martul

 

Mężczyźni do lat 18
I m – Paweł Dymon
II m – Szymon Sopyła
III m – Aron Kolasiński
IV m – Marcel Olejnik
V m – Dawid Czarnota

 

Mężczyźni powyżej lat 18
Im – Krzysztof Kula
II m – Piotr Kula
III m – Patryk Wojtaś
IV m – Michał Dymon
V m – Paweł Janaszek

 

Kobiety
I m – Marcelina Bujak
II m – Ewelina Makson
III m – Małgorzata Barańska
IV m – Paulina Janaszek
V m – Zyta Martul