| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Przedszkole Kluczkowo Drukuj Email
piątek, 19 czerwca 2015 11:15

Przedszkole Kluczkowo1

W ostatni czwartek dzieci z ,,Republiki Malucha" w Kluczkowie zostały zaproszone przez pana Jacka Gałasa, oraz Panią dyrektor Panią Martę Jalowską do szkoły w Bierzwnicy na wyjątkowe zajęcia z wychowania fizycznego prowadzone przez Pana Jacka, który regularnie prowadzi zajęcia w przedszkolu, do którego uczęszczają dzieci. Najmłodsi stanęli do starcia z torem przeszkód, mieli okazję pobiec w sztafecie, pograć w piłkę i używać wszelakiego sprzętu sportowego. Dodatkowo czekał na nich słodki poczęstunek. Pod koniec odwiedzin nie zabrakło chwili na zabawę na szkolnym placu zabaw. Dzieci wraz ze swoimi Paniami wróciły do przedszkola. Każdy był zadowolony i napędzony pozytywną energią na resztę dnia.

Rolik Aleksandra