| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Piknik w Przybysławiu Drukuj Email
piątek, 19 czerwca 2015 11:29

 

piknik w Przybysławiu 1piknik w Przybysławiu 2

Dnia 12 czerwca br. dzięki uprzejmości sołtysa , rady sołeckiej oraz radnego Pana M. Rogulskiego zorganizowany został piknik dla dzieci i młodzieży w Starym Przybysławiu. Sołtys rozpalił ognisko nad którym dzieci piekły kiełbaski. Panie z rady sołeckiej przygotowały słodki poczęstunek. Piknik rozpoczął się piękną słoneczną pogodą, a zakończył się w strugach czerwcowego deszczu. Plany dotyczące konkursów z nagrodami oraz rysowanie kredami legły „w gruzach”. Aura spłatała nam figla i do Przybysławia zawitał deszcz. Pomimo tak deszczowego dnia humory dzieciom dopisywały. Gry, zabawy i konkursy odbędą się w innym terminie. Miejmy nadzieję, że kolejne pikniki, będą odbywały się przy lepszej aurze pogodowej.

Aleksandra Seżysko