| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Wniosek na "BON ŻYWNOŚCIOWY" ze środków Fundacji FCSR Drukuj Email
piątek, 19 czerwca 2015 12:01

Ogłoszenie

Wniosek na "BON ŻYWNOŚCIOWY" ze środków Fundacji FCSR

        Informuję, że otwieramy nabór na dożywianie ze środków Fundacji FCSR w okresie od 1 października 2015r. do 30 grudnia 2015r. włącznie, na wniosek rodzica o imienny "Bon żywnościowy" dla swojego dziecka.

Wniosek mogą składać osoby, które nie zakwalifikowały się do pomocy z Gminnej Opieki Społecznej, przekraczając tzw. "niskie kryterium dochodowe", a tym samym znajdujące się w trudnej sytuacji, finansowej, zdrowotnej lub losowej. Jednocześnie informujemy, że Komisja Fundacji rozpatrzy wszystkie wnioski, w których dochód netto w gospodarstwie domowym nie przekracza 800zł na 1 osobę.

Liczba bonów jest ograniczona! O pierwszeństwie rozpatrzenia wniosku decyduje data wpłynięcia.

Wnioski należy składać w terminie:

od 15.06.15r. do 30.06.2015w placówce oświatowej, do której uczęszcza dziecko lub w siedzibie Fundacji przy
ul. W. Polskiego 4F w Świdwinie.

W razie pytań proszę o kontakt: 667-937-273

Z poważaniem,

Dyrektor Regionalny Małgorzata Ciućka

 

PODANIE O IMIENNY "BON ŻYWNOŚCIOWY"

herb maly