| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Piknik z Okazji Dnia Dziecka w Smardzku Drukuj Email
piątek, 19 czerwca 2015 12:11

 1 smardzko piknik2 smardzko piknik3 smardzko piknik4 Smardzko piknik5 Smardzko piknik7 smardzko piknik

Piknik z Okazji Dnia Dziecka w Smardzku

Dnia 6 .06.2015 w Smardzku przy pięknej pogodzie odbył się piknik z okazji Dnia Dziecka. .Po przywitaniu przybyłych osób, dzieci musiały złożyć przysięgę ,że bądą bawić się wspaniale i uśmiechać się stale , nie kłóciły się i nie płakały jeśli przegrają .Po takim zapewnieniu mogły zacząć zabawę .Dzieci rywalizowały w różnych konkurencjach szybkościowych i zwinnościowych takich jak : taniec z balonem ,rzuty lotkami ,zabawa w stonogę, biegi w workach, zagadki ,gorące krzesła ,taniec na gazecie. Z balonów do modelowania formowały różne zwierzęta .W czasie przerwy mogły zjeść ciasto i kiełbaskę z grila .Było tak gorąco ,że niektóre dzieci nawet nie chciały słyszeć o jedzeniu ,ale gdy Pan Radny przyniósł lody każdy ustawił się w kolejkę .Po przerwie swoje umiejętności pokazały dziewczynki przedstawiając swój układ taneczny ,a następnie już wszystkie dzieci zaśpiewały swoja ulubiona piosenkę . Impreza sprawiła uczestnikom wiele radości, zabawy i satysfakcji .Taki dzień to gwarancja przyjemnie spędzonego czasu.

Świetlica Smardzko