| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Dzień Dziecka w Oparznie Drukuj Email
piątek, 19 czerwca 2015 12:14

Dzien dziecka w Oparznie

Dzień Dziecka w Oparznie

Dnia 2 czerwca 2015 r. w Oparznie przy świetlicy wiejskiej odbyła się impreza z okazji ‘’Dnia Dziecka’’. Pogoda nie pokrzyżowała nam planów, choć zanosiło się na deszczowy dzień.

Tego popołudnia dzieci odwiedził Dzielnicowy Oparzna Pan Piotr Karczyński, zorganizował krótka pogadankę na temat bezpieczeństwa oraz zasad, które dzieci powinny przestrzegać. W trakcie wizyty, Pan Piotr podarował dzieciom drobne upominki w formie kamizelek odblaskowych i gwizdków.

Podczas uroczystości nasze pociechy brały udział w różnych zabawach i konkursach, m.in. w biegach między słupkami, biegi z przeszkodami, kręcenie hula-hop, rzut piłką w dal, zabawach na placu zabaw oraz gra w piłkę nożną, która cieszyła się dużym zainteresowaniem tych najmłodszych jak i starszych dzieci.

W trakcie zabawy, strażacy z OSP w Oparznie zrobili dzieciom niespodziankę i wyprowadzili z garażu swój wóz strażacki, w którym mogły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia. Oczywiście wszyscy uczestnicy, ci mali, duzi i najstarsi mogli bawić się przy ognisku pod okiem rodziców, piekąc kiełbaski. Podczas Dnia Dziecka były zagwarantowane napoje oraz słodycze.

Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w organizacji tego dnia, a w szczególności Pani Ewie Piwowarskiej, Sołtys Oparzna Pani Irenie Błażejczyk, Nadleśnictwu Świdwin za drobne suweniry, rodzicom za czujne oko, Radzie Sołeckiej oraz Radnej Gminy Świdwin, pani Agnieszce Izabeli Tokarskiej.