| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Lekkoatleci z Lekowa Drukuj Email
wtorek, 30 czerwca 2015 08:20

11 maja na boisku Zespołu Szkół w Lekowie zostały zorganizowane Mistrzostwa Gminy Świdwin w Czwórboju Lekkoatletycznym Szkół Podstawowych. W eliminacjach brali udział nasi uczniowie oraz podopieczni Pana Jacka Gałasa ze szkoły w Bierzwnicy oraz podopieczni Pana Marka Tumanów  z Oparzna. Organizatorem był Pan Marek Knut.

Uczniowie musieli wykazać się w czterech konkurencjach:
– biegu na 60 m
– skoku w dal
– rzucie piłeczką palantową
– biegu na na dłuższy dystans chłopcy : 1000 m, dziewczęta: 600 m.


Wszyscy uczniowie bardzo się starali, aby przejść na wyższy szczebel czyli wziąć udział w Mistrzostwach Powiatu Świdwińskiego.Dzień później, 12 maja  nasi uczniowie wzięli udział w Mistrzostwach Powiatu w Czwórboju Lekkoatletycznym organizowanych Przez SP nr 2 w Świdwinie. Naszą szkołę dzielnie reprezentowali:

-Przemysław Wiśniewski
– Filip Gontarczuk
-Jakub Szczurko
-Adrian Zyska
-Krzysztof Szymanek


Chłopcy dzielnie walczyli-pokonali dwie silne drużyny i tym sposobem uplasowali się na zaszczytnym III miejscu w Powiecie. Wielkie gratulacje za poświecenie i zaangażowanie dla naszych chłopców. Zdjęcia z rywalizacji można obejrzeć na szkolnej stronie https://zslekowo.wordpress.com.


Marta Kępa

 

Lekkoatleci z Lekowa