| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

You Can Dance Drukuj Email
wtorek, 30 czerwca 2015 09:07

15 maja 2015r. w Zespole Szkół w Lekowie odbył się finał konkursu tanecznego „You Can Dance”, którego patronem jest fundacja FCSR. O puchary i medale walczyli uczniowie ze szkół z Lekowa, Oparzna, Bierzwnicy, Nętna, Nowego Worowa, Brzeżna, Nielepu.

Oceniało ich jury w składzie: 1. Przewodnicząca jury: Barbara Kolasińska (Dyrektor Artystyczny FCSR). 2. Emilia Wiszniewska (Podinspektor ds. promocji w Urzędzie Gminy Świdwin) 3. Małgorzata Ciućka (Dyrektor Regionalny FCSR). 4.Marcelina Kosińska (wokalistka fundacji). Impreza została przygotowana przez p. Różę Tabaszewską i Samorząd Uczniowski, którzy wykonali dekorację i czuwali nad przebiegiem konkursu. W trakcie obrad jury, wszyscy zebrani mogli obejrzeć gościnne występy uczniów z Gimnazjum nr 1 w Świdwinie – solisty Michała Wąsowicz-Piekarskiego oraz duetu tanecznego. Wyniki konkursu Kategoria SOLIŚCI klasy 0-3 I miejsce GABRIELA KEMPROWSKA Lekowo II miejsce KACPER BUJAK Bierzwnica III miejsce AMELIA SYPNIEWSKA Bierzwnica WYRÓŻNIENIA EWELINA IWAŃSKA Oparzno GABRIELA WACHNIK Lekowo ADAM GILUK Bierzwnica OLIWIA MACHNIO Nętno WIKTORIA BIŃKOWSKA Nowe Worowo Kategoria ZESPOŁY klasy 0-3 I miejsce JAGODY – BIERZWNICA II miejsce UŚMIECHNIĘTE SŁONECZKA – BIERZWNICA III miejsce SANDRA, NATALIA, WIKTORIA –BIERZWNICA WYRÓŻNIENIA KRAKOWIACY-WOROWIACY – NOWE WOROWO TRIO – BIERZWNICA Kategoria SOLIŚCI klasy 4-6 I miejsce PATRYCJA KOSSAKOWSKA – Brzeżno II miejsce SANDRA CHOWANIEC – Lekowo III miejsce KAJA BRZOZOWSKA – Nowe Worowo WYRÓŻNIENIA ANNA NOWICKA – Nowe Worowo KLAUDIA ORŁOWSKA – Nowe Worowo KAMILA DZIERŻAK – Nowe Worowo Kategoria ZESPOŁY klasy 4-6 I miejsce OMO – BRZEŻNO II miejsce SWEET GIRLS – LEKOWO III miejsce DANCE – NIELEP Kategoria SOLIŚCI GIMNAZJUM I miejsce JOANNA SURMIAK – Brzeżno II miejsce MARIOLA PISKORZ – Lekowo III miejsce AGATA BOŻEK – Lekowo Kategoria ZESPOŁY GIMNAZJUM I miejsce BLACK OR WHITE – Nowe Worowo.

Wszystkim uczestnikom i wyróżnionym gratulujemy oraz zapraszamy do obejrzenia fotorelacji na szkolnej stronie https://zslekowo.wordpress.com.

 

You can dance w Lekowie