| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Wizyta przedszkolaków w bibliotece Drukuj Email
wtorek, 30 czerwca 2015 11:34

Przedszkolaki z Lekowa udały się na wycieczkę do Biblioteki. Dzieci z wielką radością zapoznały się z magicznym dla nich miejscem. Kilkoro z nich było wcześniej w bibliotece ze swoimi rodzicami bądź starszym rodzeństwem, ale dla zdecydowanej większości była to pierwsza wizyta wśród tylu książek. Dzieci miały możliwość przejść między regałami w wypożyczalni. Dowiedziały się jak można stać się czytelnikiem biblioteki oraz jak należy się w niej zachować. Wszystkim dzieciom bardzo spodobały się kolorowe i bogato ilustrowane książki, które z chęcią. Panie przedszkolanki wypożyczyły kilka książeczek, by móc je czytać w przedszkolu. Spotkanie w bibliotece nie mogło się odbyć bez głośnego czytania. Na zakończenie spotkania dzieci przekazały pani bibliotekarce bukiet własnoręcznie wykonanych kwiatów. Każdy przedszkolak wyszedł z biblioteki nie tylko z uśmiechem na twarzy, ale przede wszystkim z obietnicą, że wróci tu, aby móc się zapisać i korzystać z bogatej oferty dla dzieci.

 

wizyta przedszkolaków w bibliotece 2wizyta przedszkolaków w bibliotece 1