| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Wakacje w Przybysławiu Drukuj Email
wtorek, 30 czerwca 2015 11:48

wakacje w przybysławiu 3

Dnia 23 czerwca na świetlicy w Starym Przybysławiu z dziećmi oraz młodzieżą rozmawialiśmy jak bezpiecznie wypoczywać podczas wakacji: przy akwenach wodnych (jezioro, morze, basen), na placu zabaw, w górach i innych miejscach na świeżym powietrzu. Dzieci same podawały przykłady jak zachować się, aby nie stała im się krzywda, wskazując na konieczność opieki osób dorosłych. Przypomnieliśmy sobie wspólnie numery alarmowe do służb ratunkowych i sytuacje w jakich należy z nich korzystać. Dzieci oraz młodzież nauczyły się również jakich informacji powinni udzielić dzwoniąc po pomoc.
Natomiast 24 czerwca na świetlicy odbyła się dyskoteka na zakończenie roku szkolnego. Wszyscy wspaniale się bawili, bez żadnych wyjątków. Z muzyki królowało disco, rock i pop.

 

Opiekun świetlicy: Aleksandra Seżysko