| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Józef Sokołowski na Mistrzostwach Europy w Trójboju Siłowym Drukuj Email
wtorek, 14 lipca 2015 10:17

W Pradze, w dniach 16-20 czerwca br., odbyły się Mistrzostwa Europy w Trójboju Siłowym, w których brał udział wielokrotny rekordzista świata i mieszkaniec naszej gminy – Józef Sokołowski. Startował w kategorii 100kg weteranów RAW - czyli bez sprzętu wspomagającego w uzyskaniu lepszych wyników. W przysiadzie uzyskał 260 kg (rekord świata), w wyciskaniu na ławce leżąc – 165kg, co zakończyło się kontuzją barku i koniecznością rezygnacji z dalszej rywalizacji.

                Chciałbym podziękować za pomoc Kazimierzowi Lechockiemu – Wójtowi gminy Świdwin, Jerzemu Pałubickiemu – Prezesowi spółki Fermapol, Januszowi Malinowskiemu – Prezesowi spółki Smagro oraz Mieczysławowi Serafinowi – Prezesowi GLKS Jedność Łąkowo.

                                                                                                                                                                 

Józef Sokołowski