| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Sukcesy mieszkańców Cieszeniewa Drukuj Email
wtorek, 14 lipca 2015 11:06

Miło mi poinformować wszystkich o utalentowanych mieszkańcach naszej miejscowości

marcelina

                    Marcelina Kosińska, piętnastoletnia uczennica z Cieszeniewa w tym roku zdobyła tytuł Laureata w XIX Festiwalu Piosenki i Pieśni Religijnej w Świdwinie. Będzie reprezentowała nasz Powiat na Konkursie Piosenki i Pieśni Religijnej w Koszalinie. Jest także laureatem Konkursu Piosenki Patriotycznej i Wojskowej w Świdwinie oraz Laureatem Przeglądu Amatorskiej Twórczości Artystycznej ATA Świdwin. Zdobyła WYRÓŻNIENIE w Przeglądzie Amatorskiej Twórczości Artystycznej ATA W Gdańsku.

natalia-sandra-i-patryk

                    Rodzeństwo Natalia lat 7, Sandra lat 10 oraz Patryk lat 12 Łakomcowie, zajęli III miejsce w konkursie plastycznym ,,Mój wymarzony dzień z rodziną”, organizowanym przez Partnerstwo Lokalne Gminy Świdwin.

Instruktor Barbara Kolasińska

                    Pani Maria Giluk zajęła III miejsce w Integracyjnym Konkursie Fotograficznym ,,Razem Możemy Więcej'' w Sławoborzu.

                    Wszystkim Laureatom GRATULUJEMY!

                                                                                                                                                    Sołtys Barbara Kolasińska