| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Spotkanie Grupy Roboczej nr 1 w Luboradza – Dwór Pomorski Drukuj Email
wtorek, 14 lipca 2015 13:13

spotkanie grupy roboczej 7

W Luboradza - Dwór Pomorski w dniach 09 - 10.07.2015r. obyło się spotkanie GR 1 - ds. Budowy Strategii, której celem było opracowanie wizji, misji, celu strategii, opracowanie i przeanalizowanie słabych i mocnych stron obszaru, opracowanie na ich podstawie celów strategicznych, celów szczegółowych, wskaźników oraz wszystkich innych kwestii związanych z planowaniem strategicznym. Dodatkowo w kompetencji Grupy Roboczej ds. Budowy Strategii było określenie innowacyjności, zintegrowania oraz podział budżetu strategii.

Osobą prowadzącą spotkanie była p. Małgorzata Głowacka – Pracownia Rozwoju KWADRAT ze Szczecina.                

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za pełne zaangażowanie podczas spotkania.

 

Agnieszka Brodowska
Aneta Ogińska