| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Zogniskowany wywiad grupowy Drukuj Email
piątek, 17 lipca 2015 14:11

wywiad grupowy 6

W dniu 16.07.2015r w siedzibie LGD – „Powiatu Świdwińskiego" odbyło się spotkanie Grupy pracującej nad tworzeniem nowej Lokalnej Strategii Rozwoju Kierowanej przez Lokalną Społeczność (RLKS) w ramach inicjatywy LEADER na lata 2014-2020.
FGI GR 5 - to grupa ekspertów działających w obszarze wsparcia dla przedsiębiorców oraz aktywizacji bezrobotnych. Spotkanie zostało przeprowadzone po diagnozie i po etapie projektowania strategii. Celem pracy grupy ekspertów było między innymi zweryfikowanie sposobów realizacji celów i przedsięwzięć oraz ewentualne wprowadzenie nowych rozwiązań. Dodatkowo na FGI zostały poruszone dodatkowe tematy związane z komunikacją i sposobem pracy z grupami defaworyzowanymi.
Osobą prowadzącą spotkanie była p. Małgorzata Głowacka – Pracownia Rozwoju KWADRAT ze Szczecina.
Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział w spotkaniu.

 

Agnieszka Brodowska
Aneta Ogińska
Lokalna Grupa Działania – „Powiatu Świdwińskiego"