| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Szkolenie uczestników Grupy Roboczej 2 Drukuj Email
środa, 22 lipca 2015 12:49

szkolenie grupy roboczej2 9

W biurze Lokalnej Grupie Działania –„Powiatu Świdwińskiego" w dniu 20.07.2015r. odbyło się szkolenie członków Grupy Roboczej 2 pracującej nad tworzeniem nowej Lokalnej Strategii Rozwoju Kierowanej przez Lokalną Społeczność w ramach inicjatywy LEADER na lata 2014-2020.
GR2 – to grupa osób ds. Rady i Kryteriów Oceny, której celem jest opracowanie regulaminów organu decyzyjnego, opracowanie procedur oceny wniosków, w tym kryteriów oceny wniosków, określenie form wsparcia, określenie zakresu zintegrowania.
Kolejne spotkania Grupy Roboczej 2 odbędą się po konsultacjach społecznych na terenie wszystkich Gmin Powiatu Świdwińskiego.
Szkolenie przeprowadziła p. Małgorzata Głowacka z Pracowni Rozwoju Kwadrat z siedzibą w Szczecinie.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie i zapraszamy na najbliższe spotkania. O terminie i miejscu spotkania powiadomimy mailowo lub telefonicznie.

 

Agnieszka Brodowska
Aneta Ogińska
Lokalna Grupa Działania – „Powiatu Świdwińskiego".