| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Nasz Zakątek Drukuj Email
poniedziałek, 27 lipca 2015 10:19

logo pz karr fio

W Kluczkowie powstanie miejsce wspólnych spotkań dla wszystkich mieszkańców wsi. Grupa inicjatywna składająca się z trzech mieszkanek Kluczkowa podjęła się realizacji projektu mającego na celu aktywizację mieszkańców wsi do wspólnej pracy przy zagospodarowaniu terenu przyległego do świetlicy wiejskiej. Po uporządkowaniu terenu zostaną zakupione i zamontowane m.in. meble ogrodowe i grill betonowy. Efektem realizacji projektu będzie powstanie miejsca spotkań dla mieszkańców wsi i poprawa estetyki miejscowości oraz zaangażowanie mieszkańców wsi do wspólnej pracy i budowanie więzi społecznych.

Projekt dofinansowany jest ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich w ramach konkursu Mikrodotacje - Małe Inicjatywy Lokalne.