| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Dbamy o zdrowie Drukuj Email
środa, 05 sierpnia 2015 13:38

dbamy o zdrowie 2

W dniu 30.07.2015r. na Świetlicy Wiejskiej w Lekowie odbyło się spotkanie z panią Angeliką Cudyk osobą odpowiedzialna za promocję w ramach Programu Operacyjnego PL13 – Ograniczenie społecznych nierówności w zdrowiu, Tytuł projektu: „Równe szanse w zdrowiu – program profilaktyki i promocji zdrowia w Powiecie Świdwińskim” finansowany ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego oraz budżetu państwa.

Podczas spotkania Pani A. Cudyk poinformowała uczestników o zasadach projektu, jego nadrzędnych celach jakimi jest profilaktyka w zakresie chorób układu trawienia. Poinformowała o możliwościach przeprowadzenia badań dla mieszkańców m.in. Lekowa oraz możliwościach jakie proponuje projekt realizowany na terenie Powiatu Świdwińskiego.

Bardzo dziękujemy za przekazaną wiedzę.

 

Świetlicowa z Lekowa
Ewa Wojtów