| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Spotkanie informacyjne dotyczące mikrodotacji Drukuj Email
środa, 12 sierpnia 2015 13:01

logo pz fio

Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące projektu pn. „Mikrodotacje – Małe Inicjatywy Lokalne". 31 sierpnia 2015 roku mija termin składania, ostatnich w tym roku, wniosków o przyznanie mikrodotacji. Spotkania (według załączonego harmonogramu) odbędą się:

1. w czwartek 20 sierpnia 2015 r. o godz. 12:30 w sali 400 w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego WZ przy ul. Piłsudskiego 40-42 w Szczecinie;
2. w piątek, 21 sierpnia 2014 r. o godz. 12:00 w sali 300 w siedzibie Urzędu Miasta Koszalin, Stary Rynek 6-7.


Podczas spotkania omawiane będzie, co należy zrobić i jakie warunki należy spełnić, aby starać się o wsparcie finansowe. Spotkanie w Szczecinie poprowadzi pani Marta Przeczewska – lokalny animator z Ośrodka Wspierania Ekonomii Społecznej dla Regionu Szczecińskiego, z kolei w Koszalinie pani Justyna Iwankiewicz- doradczyni z Ośrodka Wspierania Ekonomii Społecznej dla Regionu Koszalińskiego.

 

Szczegóły dostępne są pod adresem http://www.wws.wzp.pl/organizacje-pozarzadowe/projekt-partnerski-mikrodotacje/ostatni-nabor-wnioskow-w-2015-roku

 

Projekt dofinansowany ze środków programu FUNDUSZ INICJATYW OBYWATELSKICH.

 

Pliki do pobrania: