| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Lokalna Grupa Działania zakończyła konsultacje społeczne Drukuj Email
poniedziałek, 17 sierpnia 2015 12:51

ok-lgd-logo

Lokalna Grupa Działania –„Powiatu Świdwińskiego zakończyła konsultacje społeczne na terenie Powiatu Świdwińskiego.


W związku z trwającymi pracami nad nową Lokalną Strategią Rozwoju Kierowaną przez Lokalną Społeczność w ramach inicjatywy LEADER na lata 2014-2020 w miesiącu sierpniu przeprowadziliśmy dla mieszkańców naszego obszaru  konsultacje społeczne, które odbyły się  na terenie Gmin wchodzących w skład Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania - „Powiatu Świdwińskiego” tj. Sławoborze, Połczyn-Zdrój, Brzeżno, Świdwin, Rąbino oraz miasto Świdwin.

 

Podczas sześciu spotkań przeprowadziliśmy analizę mocnych i słabych stron, szans i zagrożeń a także celów LSR.        
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za pełne zaangażowanie i zapraszamy do dalszej współpracy , która umożliwi pozyskanie środków finansowych na realizację zadań, inwestycji, wydarzeń, które wpłyną na rozwój naszego terenu oraz przyczynią się do poprawy życia mieszkańców.

 

Konsultacje społeczne współfinansowano ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich (EFRROW) na lata 2014-2020.

 

Lokalna Grupa Działania – „Powiatu Świdwińskiego”

 

logo efr lgd pz prow

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich; Europa inwestująca w obszary wiejskie w ramach poddziałania 19.1 „Wsparcie Przygotowawcze", współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Programu Operacyjnego Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 w zakresie operacji Leader wdrażanej przez Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność (RLKS).