| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

AVATAR Lekowo Drukuj Email
czwartek, 03 września 2015 13:25

kajaki bystrzyna 4

"Nie wiadomo dlaczego, ale człowiek zawsze szuka tego, co odległe, a nie tego, co znajduje się za rogiem domu"

19 sierpnia 2015 r. Zarząd Avatar-a zorganizował wakacyjny "wypad" dzieci na kajaki
do Bystrzyny. Było wszystko, co zapewnia doskonały wypoczynek i świetną zabawę: słońce, plaża, kąpiel i kajaki - cel główny wyjazdu. Po 5 godzinach pływania kajakami wszyscy uczestnicy opanowali technikę manewrowania tym sprzętem. Catering (kiełbaski z grilla, banany, nektaryny, zimne napoje) zorganizowała Pani Wioleta Kozakowska w ramach współpracy Avatar-a z sołectwem Niemierzyno (sołtys, Bronisława Chmielewska). Serdecznie dziękuję Pani Wiolecie Kozakowskiej i Emilii Włodarczyk za poświęcenie swojego czasu i pomoc w sprawowaniu opieki nad dziećmi.

 

Trener UKS Avatar Krzysztof Gancarz