| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Turniej tenisa stołowego o mistrzostwo Cieszeniewa Drukuj Email
środa, 30 marca 2011 01:00

tenis-cieszeniewo-0126 lutego br. po raz VII w świetlicy w Cieszeniewie został zorganizowany turniej tenisa stołowego o mistrzostwo Cieszeniewa. Dzięki funduszom pozyskanym w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich nowowyremontowana świetlica została doposażona w dodatkowy stół do tenisa stołowego, co pozwoliło w sprawny sposób przeprowadzić zawody. Nie zawiedli jak zawsze uczestnicy oraz kibice. Turniej rozegrano w trzech kategoriach tj. mężczyzn do lat 18, mężczyzn powyżej 18 lat i kategorii open kobiet.

Nie zawiedli również sponsorzy, którzy ufundowali cenne nagrody w postaci dyplomów, pucharów, karnetów na basen oraz słodyczy. Organizatorzy turnieju kierują szczególne podziękowania pod adresem p. Zdzisława Klasińskiego, za ufundowanie nagród w postaci miodu z własnej pasieki.

 

tenis-cieszeniewo-03Wyniki w poszczególnych kategoriach :

 

Mężczyźni do lat 18 :

I m – Hirniak Robert

II m – Graczyk Tomasz

III m – Łakomiec Dawid

 

powyżej 18 lat :

I m – Kula Piotr

II m – Janaszek Maciej

III m – Wojtaś Patryk

 

tenis-cieszeniewo-02Kategoria kobiet :

I m – Misztal Monika

II m – Makson Ewelina

III m – Wojtaś Daria

 

Organizatorem turnieju byli: radny Cieszeniewa Antoni Giluk oraz Urząd Gminy Świdwin, reprezentowany przez Sebastiana Basiejko. Sędzią głównym turnieju był Marek Tumanów - nauczyciel wychowania fizycznego Zespołu Szkół w Oparznie.

 

 

 Sebastian Basiejko

 Kierownik Ref. Oświaty, Kultury i Zdrowia UG Świdwin

Poprawiony: czwartek, 07 kwietnia 2011 08:38