| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

"Wielkanocny” Wojewódzki turniej piłki ręcznej dziewcząt o puchar Wójta Gminy Świdwin Drukuj Email
piątek, 06 maja 2011 10:02

wielkanocny_puchar1W sobotę, 16 kwietnia br. w atmosferze nadchodzących Świąt Wielkiej Nocy w Gminnej Hali Sportowej w Lekowie, zorganizowany został turniej piłki ręcznej dziewcząt w dwóch kategoriach wiekowych. Do zawodów przystąpiły szkoły podstawowe i gimnazjalne. Turniej przebiegał w czystej, sportowej atmosferze, a organizatorzy zapewnili niezbędne warunki, aby szczypiorniak święcił swoje sukcesy w powiecie świdwińskim. Piękna pogoda towarzyszyła zawodom, sprawiając wszystkim uczestnikom zawodów radość i zadowolenie. Szczególne podziękowania kierujemy pod adresem Wójta Gminy Świdwin, Starosty Powiatu Świdwińskiego, pracowników Gminnej Hali Sportowej w Lekowie oraz organizatorów turnieju z Zespołu Szkół w Bierzwnicy.

Słodką atmosferę zawodów zapewniła firma Gniewko z Kluczewa.

Wszystkim jeszcze raz dziękujemy!!!

 

Klasyfikacja końcowa turnieju:

 

wielkanocny_puchar2Szkoła Podstawowa:

I    miejsce SP Bierzwnica

II miejsce SP Nowogard

III miejsce SP Świdwin

IV miejsce SP Mielno

V  miejsce SP Jastrowie

 

Gimnazjum:

I   miejsce Gim. Jastrowie

II miejsce Gim. Nowogard

III miejsce Gim. Bierzwnica

IV miejsce Gim. Mielno

 

 Tekst i zdjęcia - Jacek Gałas