| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Świdwińskie Amazonki podczas otwarcia w ośrodku „PODHALE” – Instytutu Kobiecego Zdrowia w Połczynie-Zdroju. Drukuj Email
poniedziałek, 09 maja 2011 07:56

amazonki_sredniNa zaproszenie Pana Jana Komana Prezesa Uzdrowiska Połczyn S.A. Świdwińskie Stowarzyszenie „Amazonka" wzięło udział w uroczystym otwarciu w ośrodku „PODHALE" – Instytut Kobiecego Zdrowia.

 

W czasie uroczystości Amazonki mogły zapoznać się z bogatą ofertą ośrodka oraz wysłuchać rad prof. Zdzisław Maciejewskiego – konsultanta ds. ginekologii w Uzdrowisku Połczyn S.A.

Podczas spotkania członkinie wymieniały się swoimi spostrzeżeniami i dalszymi planami na przyszłość m.in. z Pani Wandą Szuster z Klubu „Amazonka" z Koszalina. Koszalińska Amazonka przedstawiła krótką informacje o swoim klubie, któremu zawsze przyświeca motto „Życie jest jedyną rzeczą, której warto chcieć", bo życiem należy się cieszyć. Z dumą należy stwierdzić, że klub z Koszalina jest wzorem do naśladowania dla innych stowarzyszeń.

Stowarzyszenie bardzo dziękuję za zaproszenie i liczy na owocną współpracę z Uzdrowiskiem Połczyn S.A.

 

Opracowanie i zdjęcia Aneta Ogińska

 

amazonki1  amazonki2

amazonki3  amazonki4

amazonki5  amazonki6

 

 

Już w najbliższą sobotę 14 maja 2011 w ośrodku Bukowiec odbędzie się spotkanie integracyjne z okazji pięciolecia istnienia Świdwińskiego Stowarzyszenia "Amazonka".
W programie przewidziano między innymi prezentację dokonań świdwińskiego stowarzyszenia, prelekcję lekarza na temat profilaktyki raka piersi, występ artystyczny uczniów ze szkoły w Brzeżnie, przemówienia gości, wręczenie drobnych upominków, a na zakończenie wspólne pieczenie kiełbasek przy ognisku.
amazonki_5lat
 

 

Poprawiony: wtorek, 10 maja 2011 07:04