| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Koncert w kościele Drukuj Email
czwartek, 05 maja 2011 01:00

Wreszcie nadszedł długo wyczekiwany dzień przez Polaków. Nasz ukochany papież Jan Paweł II został wyniesiony na ołtarze, uzyskując tytuł BŁOGOSŁAWIONEGO. Wszyscy z niecierpliwością oczekiwaliśmy tego dnia.

 

W związku z tak uroczystym wydarzeniem, którym była rychła beatyfikacja papieża Polaka, młode artystki, uczęszczające do świetlicy wiejskiej w Krosinie dały wspaniały koncert muzyczny. Ulubione pieśni Karola Wojtyły zostały zaśpiewane 01 maja br. podczas mszy św. odprawianej ku jego czci. Ludzie zgromadzeni w kościele nie kryli wzruszenia. Występ młodzieży był przepiękny, co podkreśliło wyjątkowość tego szczególnego dnia.

 

Paweł Wrotkowski

 

koncert-muzyczny

Poprawiony: poniedziałek, 09 maja 2011 12:43