| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Margines? Tylko w zeszycie! Drukuj Email
piątek, 14 października 2011 01:00

            marginesOd czerwca w Klępczewie rozpoczęła się realizacja projektu Stowarzyszenia „Mieszkańcy Razem”, pn.: „Margines? Tylko w zeszycie! Razem pokonamy bariery Społeczne”. Są to działania obejmujące mieszkańców Klępczewa. W ramach projektu odbywają się zajęcia dla dorosłych i dla dzieci. Do dyspozycji beneficjenci mają pedagoga, psychologa i doradcę zawodowego. Dodatkowo dzieci pobierają lekcje tańca pod okiem instruktora. W ramach projektu dla uczestników organizowane są wyjazdy na basen, do kina i do teatru. Projekt ma na celu: pomoc mieszkańcom w zdobyciu umiejętności aktywnego poszukiwania pracy, przełamanie bariery nieśmiałości oraz integrację, ale również stworzenie dzieciom możliwości nauki poprzez zabawę. Projekt współfinansowany jest ze środków Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Szczecinie.

 

                                                                                         tekst i zdjęcia Justyna Twardys

Prezes Stowarzyszenia w Klępczewie „Mieszkańcy Razem”

 

margines2  margines3