| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

„Upływa szybko życie” - podsumowanie Drukuj Email
wtorek, 15 listopada 2011 01:00

uplywa-zycie6„Upływa szybko życie" – pod takim hasłem 4 listopada b.r. w świetlicy wiejskiej w Rusinowie, przebiegało muzyczno- poetyckie spotkanie z zespołami „Dąbrowiacy", „Barwinok" oraz grupą teatralną „Babie Lato". Zespoły zaprezentowały swój dorobek artystyczny oraz wszystkie stroje przygotowane przez członków (stąd taka różnobarwność). Chcieliśmy również w ten sposób podziękować za okazaną nam pomoc i wsparcie, wszystkim sponsorom oraz ludziom życzliwym. W tym miejscu serdecznie dziękujemy: Starostwu Powiatu Świdwińskiego, Urzędowi Gminy Świdwin, Bankowi Spółdzielczemu w Świdwinie, Ośrodkowi Doradztwa Rolniczego w Świdwinie, Radzie Sołeckiej w Rusinowie, Państwu Teresie i Marianowi Witkowskim z Drawska Pomorskiego, Państwu Agnieszce i Grzegorzowi Czarnym ze Świdwina, Pani Zofii Lewkowicz, Pani Dorocie Adamiak, Panu Mieczysławowi Kozickiemu. Każdy z nich otrzymał podziękowanie z dedykacją: „Trzeba cieszyć się każdym dniem, jakby był tym ostatnim. Życie choć czasami niedocenione, może być piekne. Tak wiele zależy od nas, bo tak wiele dobra jest w nas." – za okazaną nam pomoc i wsparcie – „Dąbrowiacy", „Barwinok", teatr „Babie Lato".

 

Recytowane w pierwszej części wieczoru wiersze mówiły o dobroci, życzliwości i życiu codziennym, a przeplatane były piosenkami oraz tańcami. W drugiej części członkowie teatru przedstawili sztukę „Noc bajek", która zaskoczyła wszystkich i została przyjęta z entuzjazmem. Czas minął wszystkim przybyłym szybko, w bardzo miłej atmosferze przy kawie i słodkich pysznościach przygotowanych przez gospodarzy wieczoru.

 

Opracowały: Krystyna Brodowska i Małgorzata Jawilak

 

uplywa-zycie2  uplywa-zycie3

uplywa-zycie4  uplywa-zycie5

uplywa-zycie1

 

Poprawiony: piątek, 18 listopada 2011 09:28