| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Spotkanie opłatkowe w Świdwińskim Stowarzyszeniu "Amazonka" Drukuj Email
czwartek, 15 grudnia 2011 09:31

amazonki-oplatek2011-1Świdwińskie Amazonki wraz z zaproszonymi gośćmi:

 

- Mirosławem Majką - Starostą Świdwińskim
- Zdzisławem Pawelcem - Wójtem Gminy Świdwin
- Marcinem Książek - Wójtem Gminy Sławoborze
- Danutą Rainowską - Sekretarzem Miasta i Gminy Połczyn-Zdrój
- Marzeną Osińską - Sekretarzem Gminy Brzeżno
- Krystyną Michalską - Kierownikiem Powiatowego Urzędu Pracy
- Krystyną Wojnicką - Prezesem Świdwińskiego Stowarzyszenia Inicjatyw Gospodarczych
- Januszem Wierzbickim - Dyrektorem Pomorskiego Banku Spółdzielczego
- Pawłem Gasztoldem - radnym miejskim, Prezesem Stowarzyszenia Diabetyków w Świdwinie

 

spotkały się na tradycyjnym spotkaniu opłatkowym.

 

amazonki-oplatek2011-2Spotkanie rozpoczęło się odśpiewaniem hymnu Amazonek, życzeniami dla zaproszonych oraz informacją, że jest to forma podziękowania za pomoc rzeczową i finansową, którą otrzymało stowarzyszenie od tych instytucji i organizacji. Zaproszeni goście w miłych sercu Amazonek słowach życzyli zdrowia, zdrowia ... i zapewnili o tym, że w dalszym ciągu będą pamiętać o potrzebach stowarzyszenia. Były wspólnie śpiewane kolędy.

 

Kulinarną oprawę przygotowały własnoręcznie Amazonki. Na "wigilijnym stole" znalazły się uszka z grzybami, pierogi z kapustą i grzybami, krokiety, czerwony barszczyk, gołąbki z kaszą gryczaną i grzybami, śledzie po japońsku, śledzie z rodzynkami migdałami, ryby z warzywami kilka rodzajów sałatek, ciasta własnego wypieku oraz kutia.

 

Opracowanie i zdjęcia Zofia Lewkowicz – Świdwińskie Stowarzyszenie” Amazonka”

 

amazonki-oplatek2011-3 amazonki-oplatek2011-4