| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Wigilia z jasełkami na świetlicy w Lekowie Drukuj Email
piątek, 13 stycznia 2012 14:07

jaselka-lekowo20111Jak co roku w świetlicy wiejskiej w Lekowie odbyła się „Wigilia dla starszych i samotnych". Jasełka stały się już tradycją w naszej świetlicy i starsze osoby czekają na nie z utęsknieniem. Tym razem z powodu remontu Wigilia odbyła się dopiero 05.01.2012r. Chociaż pogoda nie dopisała, ponieważ padał deszcz i tak przybyło sporo osób. Jasełka, które przygotowane były przez uczniów pod kierunkiem pani Ewy Połowin uświetniły całą uroczystość. Piękne kolorowe stroje i scenografia sprawiły, że zaproszeni goście z zainteresowaniem słuchali dzieci i byli bardzo wzruszeni ich występem. Później dzieliliśmy się opłatkiem, składając sobie wzajemnie życzenia, śpiewaliśmy wspólnie kolędy oraz delektowaliśmy się słodkim poczęstunkiem. Cała uroczystość upłynęła w miłej atmosferze, która udzieliła się wszystkim.

 

Ewa Wojtów
Opiekun świetlicy w Lekowie

 

jaselka-lekowo20112  jaselka-lekowo20113

jaselka-lekowo20114  jaselka-lekowo20115

jaselka-lekowo20116