| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Konsultacje Społeczne zmian w Rocznym Programie Współpracy pomiędzy Gminą Świdwin a organizacjami pozarządowymi na 2012 rok Drukuj Email
poniedziałek, 16 stycznia 2012 11:56

Konsultacje Społeczne zmian w Rocznym Programie Współpracy pomiędzy Gminą Świdwin a organizacjami pozarządowymi na 2012 rok

 

Na podstawie art. 4 uchwały nr XXXI/237/2010 Rady Gminy Świdwin z dnia 23 września 2010r. Gmina Świdwin podaje do publicznej wiadomości projekt uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie uchwalenia Rocznego Programu Współpracy pomiędzy Gminą Świdwin a organizacjami pozarządowymi na 2012 rok.

 

Konsultacje mają na celu pozyskanie uwag i opinii na temat projektu ww. uchwały.

 

 

Projekt ww. uchwały jest dostępny tutaj.

 

 

Uwagi i opinie prosimy przesyłać pocztą na adres: Urząd Gminy Świdwin, Pl. Konstytucji 3 Maja 1, 78-300 Świdwin lub drogą elektroniczną e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. w terminie do 23 stycznia 2012r.

 

AKTUALIZACJA

 

Informacja dotycząca przebiegu konsultacji społecznych zmian w Rocznym Programie Współpracy pomiędzy Gminą Świdwin a organizacjami pozarządowymi na 2012 rok

 

 

herb maly

Poprawiony: środa, 25 stycznia 2012 08:09