| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

X konkurs KRUS "Bezpieczne Gospodarstwo Rolne" Drukuj Email
czwartek, 19 stycznia 2012 08:28

Logo Bezpieczne_gost_klosy_2012_500Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, już po raz X organizuje Konkurs „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne" w kategorii podmiotów prowadzących indywidualną działalność rolniczą. Do 16 marca 2012 r. Kasa przyjmuje od zainteresowanych zgłoszenia udziału w Konkursie na formularzu załączonym do regulaminu, dostępnego w Placówkach Terenowych i Oddziałach Regionalnych KRUS oraz na stronie internetowej www.krus.gov.pl.

 

X OGÓLNOKRAJOWY KONKURS BEZPIECZNE GOSPODARSTWO ROLNE ROZPOCZĄŁ SIĘ

 

Uprzejmie informujemy, że rozpoczęła się jubileuszowa X edycja Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne. Honorowy patronat nad Konkursem objął Prezydent RP Bronisław Komorowski, a patronat medialny: dwutygodnik AGRO SERWIS, miesięcznik AGROmechanika, tygodnik „Zielony Sztandar" oraz telewizja interaktywna AGRO NEWS com.pl.

Celem Konkursu jest promocja zasad ochrony zdrowia i życia w gospodarstwach rolnych.

Organizatorami Konkursu są:

• Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi

• Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego

• Państwowa Inspekcja Pracy

• Inne instytucje i organizacje działające na rzecz poprawy bezpieczeństwa pracy w gospodarstwach rolnych oraz producenci maszyn i urządzeń rolniczych o ile zadeklarują swój udział w organizacji Konkursu.

 

Zgłoszenia dokonuje się na formularzu „ZGŁOSZENIE UDZIAŁU W KONKURSIE BEZPIECZNE GOSPODARSTWO ROLNE". Formularz dostępny jest w Oddziale Regionalnym i Placówkach Terenowych KRUS oraz na stronie internetowej: www.krus.gov.pl.

Wypełniony i podpisany formularz należy złożyć w Oddziale Regionalnym lub w Placówce Terenowej KRUS w nieprzekraczalnym terminie do 16 marca 2012 roku.

Etap regionalny Konkursu trwa od dnia jego ogłoszenia do 18 maja 2012 roku. Etap wojewódzki Konkursu trwa do 26 czerwca 2012 roku. Uczestniczą w nim laureaci etapów regionalnych. Komisja wojewódzka wyłania zwycięzcę etapu wojewódzkiego Konkursu i przesyła do Centralnej Komisji Konkursowej „Arkusze ocen gospodarstw".

Centralna Komisja Konkursowa do 27 lipca 2012 roku przeprowadza wizytację szesnastu gospodarstw, zwycięzców etapów wojewódzkich Konkursu, a następnie wyłania zwycięzcę.

 

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE