| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Ferie w Lekowie Drukuj Email
piątek, 03 lutego 2012 01:00

W tym roku ferie rozpoczęły się dość wcześnie, w drugiej połowie stycznia. W związku z remontem świetlicy wiejskiej panie Ewa Gralak i Ewa Wojtów zorganizowały je tym razem w gminnej bibliotece. Od godziny 8.00 do 13.00 odbywały się zajęcia plastyczne, techniczne, gry i zabawy. Natomiast w godzinach od 13.00 do 15.00, dzieci mogły popisać się sprawnością fizyczną w grach zespołowych w piłkę nożną, ręczną i siatkową oraz w wyścigach rzędów na hali sportowej w Lekowie. Podczas ferii dzieci miło spędzały czas na zajęciach a wykonane prace zabierały do domów, aby pokazać swoje umiejętności rodzicom. Jednak największym zachwytem cieszyły się ręcznie wykonane laurki, dedykowane babciom i dziadkom.

Na zakończenie ferii dzieciom zostały wręczone nagrody ufundowane przez anonimowych sponsorów oraz pomoce dydaktyczne przekazane przez Wydawnictwo „Piętka" z siedzibą w Katowicach.

Wszystkim darczyńcom bardzo dziękujemy w imieniu dzieci i własnym.

 

Ewa Gralak i Ewa Wojtów

 

herb maly