| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Aktywne Amazonki Drukuj Email
piątek, 11 maja 2012 01:00

Świdwińskie Stowarzyszenie „Amazonka" realizuje zadanie publiczne pt. „Aktywne Amazonki" finansowane przez Urząd Miasta Świdwin.

 

W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. W. Broniewskiego w Świdwinie odbyły się spotkania nt. „Profilaktyka nowotworowa raka piersi - samokontrola". W klasach trzecich Publicznego Gimnazjum nr 1 im. Osadników Wojskowych w Świdwinie przeprowadzono natomiast spotkania nt. „Wczesna profilaktyka nowotworu piersi". Zajęcia prowadziły przedstawicielki stowarzyszenia.

 

Dzięki dofinansowaniu stowarzyszenie wzbogaci się m.in. o nowy model piersi oraz zostaną sfinansowane wyjazdy szkoleniowe dla członkiń stowarzyszenia. Obecnie panie należące do Stowarzyszenia uczęszczają na zajęcia rehabilitacyjne w Parku Wodnym „Relax" w Świdwinie. Zajęcia prowadzi pani Małgorzata Miękczyńska ze Studia Ćwiczeń Ruchowych „Reha - fit".

 

Biuro Świdwińskiego Stowarzyszenia „Amazonka" mieści się na ul. Kołobrzeskiej 43 w Świdwinie. Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 792 401 431.

 

Tekst i zdjęcia:
Aneta Ogińska

 

aktywne-amazonki-1 aktywne-amazonki-2

aktywne-amazonki-3 aktywne-amazonki-4

aktywne-amazonki-5 aktywne-amazonki-6