| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Amazonki dla zdrowia kobiet – piękna i zdrowa Drukuj Email
wtorek, 22 maja 2012 08:23

amazonki2012-05-19-119 maja świdwińskie amazonki uczestniczyły w zorganizowanej w Szczecinku imprezie „Amazonki dla zdrowia kobiet – piękna i zdrowa".

 

Na zaproszenie szczecineckich amazonek w imprezie uczestniczyły Amazonki z Białogardu, Szczecina, Kołobrzegu i Świdwina. Nasze stowarzyszenie reprezentowały 4 panie: p. Zdzisława Rudnicka, p. Regina Śliżewska - Szyjka, p. Danuta Dąbrowska i p. Zofia Lewkowicz.

 

Impreza w formie festynu miała za cel propagować zdrowy styl życia i ruch na świeżym powietrzu. Członkinie stowarzyszenia z ciekawością wysłuchały wykładu pani Moniki Szczepanik nt. zdrowego odżywiania oraz wysłuchały porad specjalistów z firm kosmetycznych i producentów zdrowej żywności.

 

amazonki2012-05-19-2Festyn zakończył się miłą niespodzianką przygotowaną przez organizatora . Gościem specjalnym był aktor filmowy, teatralny, telewizyjny oraz wokalista – Jacek Borkowski, znany szerokiej publiczności m.in. dzięki roli w popularnym serialu ''Klan".

 

Świdwińskie Amazonki chciałby bardzo podziękować Burmistrzowi Miasta Świdwin p. Janowi Owsiak i Staroście Powiatu p. Mirosławowi Majka za otrzymane materiały promocyjne, które podarowały zaprzyjaźnionym amazonkom z innych miast.

 

Biuro Świdwińskiego Stowarzyszenia „Amazonka" mieści się na ul. Kołobrzeskiej 43 w Świdwinie. Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 792 401 431.

 

Tekst i zdjęcia:

Aneta Ogińska

 

amazonki2012-05-19-3 amazonki2012-05-19-4

amazonki2012-05-19-5 amazonki2012-05-19-6