| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Dzień Matki w Oparznie Drukuj Email
poniedziałek, 28 maja 2012 11:22

oparzno-dzien-matki1a25 maja 2012r. uroczyście obchodzono w świetlicy wiejskiej w Oparznie Dzień Matki zorganizowany przez Radę Sołecką .

Na zaproszenie p. Beaty Wróblewskiej – sołtys wsi Oparzno w uroczystości brały udział przedstawicielki Świdwińskiego Stowarzyszenia ''Amazonka": p. Zdzisława Rudnicka , p. Zofia Gołąb, p. Barbara Łomnicka i p. Halina Hawran.

 

Dzieci i młodzież uczęszczająca do świetlicy wiejskiej w Oparznie pod opieką p. Teresy Sadło przygotowały krótkie przedstawienie oraz złożyły życzenia wszystkim mamom.

 

Spotkanie obfitowało nie tylko w chwile wzruszenia, ale przede wszystkim było okazją do rozmów, żartów i zabawy w miłym gronie.

oparzno-dzien-matki1bŚwidwińskie Stowarzyszenie "Amazonka" wszystkim uczestniczkom spotkania serdecznie dziękuje za wspaniałą zabawę, a z okazji Dnia Matki wszystkim mieszkankom Powiatu życzy jak najmniej trosk w życiu codziennym, satysfakcji z własnych dokonań zarówno w życiu zawodowym jak i rodzinnym, zdrowia, bo ono jest najważniejsze oraz uśmiechu, który rozjaśni każdy nowy dzień.

 

Dziękujemy również Staroście Powiatu p. Mirosławowi Majka ,Burmistrzowi Miasta Świdwin p. Janowi Owsiakowi, , Wójtowi Gminy Świdwin p. Zdzisławowi Pawelec oraz Lokalnej Grupie Działania – „ Powiatu Świdwińskiego" za otrzymane materiały promocyjne, którymi mogłyśmy obdarować wszystkie mamy.

 

Biuro Świdwińskiego Stowarzyszenia „Amazonka" mieści się na ul. Kołobrzeskiej 43 w Świdwinie. Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 792 401 431.

 

Tekst i zdjęcia:

Aneta Ogińska

 

oparzno-dzien-matki2 oparzno-dzien-matki2a

oparzno-dzien-matki3 oparzno-dzien-matki3a

oparzno-dzien-matki4 oparzno-dzien-matki4a

oparzno-dzien-matki6

 

-matki2012/oparzno-dzien-matki3.jpg /

Poprawiony: poniedziałek, 28 maja 2012 13:38